Özel Tasarım Elektronik Sigara

Özel Tasarım Elektronik Sigara

Dünyanın her yerinden çok fazla yaygın olan elektronik sigara alanında Iqos özel tasarım ve son derece güvenilir özelliklere sahiptir.

ıqos elektronik sigara son teknoloji ile tasarlanmış ve tütünü yakmadan yüksek derecede buharlaştırılarak kullanım sağlamaktadır. Böylece içimi daha kolay olup içinde daha az katran ve zifir bulundurmaktadır. Sağlık bakımından daha az zararı olan bu ürünlere olan ilgi her geçen gün daha fazla olmaktadır.

Iqos Çeşitlerinde Özel Tasarım

Gerçek tütün tadı veren ve sigaraya olan benzerliği ile her anlamda tatmin edici özelliği bulunan Iqos elektronik sigara Heets çubuklarıyla kullanılmaktadır. Ürünün özel tasarımı olan iqos iluma en yeni ısıtılmış tütün ürünü olarak piyasada yer almaktadır. Bu cihaz sadece özel olarak tasarlanmış olan tütün birimi ile kullanılabilir. Ayrıca bıçaksız yapısı sayesinde kullanım sonrası çok daha kolay temizliği sağlanmaktadır. Sağlık bakımından daha az zararlı olması insanların tercih etmesine neden olmaktadır.

Şık İqos 3 Duo Elektronik Sigara

Son zamanların en kaliteli elektronik sigara modeli olan Iqos cihazlarının özel ve şık tasarımı iqos 3 duo etmeden ardışık iki defa kullanım sağlamaktadır. Kullanımı ve temizliği son derece kolay olup çok daha hızlı bir şekilde şarj olma özelliği bulunmaktadır. Darbelere karşı son derece sağlam ve farklı renk seçenekleri bulunan cihaz tüm dünya genelinde çok daha yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Arçelik Bursa

Arçelik Bursa

Mobil Oyun Tasarımı Nasıl Yapılır?

Mobil Oyun Tasarımı Nasıl Yapılır?

Kepenk Sistemleri ile İş Yeri Güvenliği

Kepenk Sistemleri ile İş Yeri Güvenliği

Ostim Etiket Hizmetleri Ve Dijital Baskı Çalışmaları

Ostim Etiket Hizmetleri Ve Dijital Baskı Çalışmaları

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir