IQOS Satış Sitesi

IQOS Satış Sitesi

İQOS elektronik sigaralarını buradan sizlere sunuyoruz. Sigarada yer alan zararlı içerikler iqos modellerinde bulunmuyor.

Şık tasarımları ile öne çıkmayı başaran İQOS elektronik sigara üç temel parçadan oluşuyor. Bu parçalar pil, atomizer ve ağızlık parçalarından bir araya geliyor. İQOS ile gerçek sigara deneyimini sizde en iyi şekilde yaşayabilirsiniz. İQOS elektronik sigarayı kullanırken nikotin ihtiyacınızı da karşılayacaksınız. Hets adında bulunan aromalarda farklı şekillerde üretiliyor. Bu aromalar;

  • Kavun aromalı

  • Kivi aromalı

  • Nane aromalı gibi kullanıcılara sunuluyor.

İQOS elektronik sigaralarını internet adresimizden hemen satın alabilirsiniz. Elektronik sigara konusunda çeşitli ürünlerimize hemen göz atabilirsiniz. En özel fiyatları bu adres üzerinde elinizin altına getiriyoruz.

İQOS Sigara Nasıl?

Pmi firması tarafından üretilen İQOS tütünü yakmadan, 360 derecede buharlaştırabiliyor. Heets adındaki çubuklarla nikotin ihtiyaçlarına yanıt veren elektronik sigara Türkiye’de de popüler hale geliyor. Normal sigarayı bırakmak isteyenler İQOS modellerinden yararlanabilir. Birden fazla aromayla kullanıcı isteklerine yanıt veren İQOS içim keyfini bambaşka hale getiriyor. İnternet adresimiz üzerinde ıqos sigara modellerini en özel fiyatlara satın alabilirsiniz.

İQOS modelleri uygun fiyatlarla sizleri bekliyor. Sitemizi ziyaret ederek çok özel tütün deneyiminden yararlanabilirsiniz. Normal tütün ürünlerine göre daha az zarar veren İQOS cihazlarınızı internet adresimizi ziyaret edebilirsiniz. iqos iluma modellerini şimdi çok özel fiyatlara satın almak isterseniz internet adresimizde en özel ürünlere göz atabilirsiniz.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Estetik ve Otantik Görünümlü Mantolama

Estetik ve Otantik Görünümlü Mantolama

Evden Eve Nakliyat Şirketleri

Evden Eve Nakliyat Şirketleri

İndirimli Fiyatlarla Endüstriyel Mutfak Ekipmanları

İndirimli Fiyatlarla Endüstriyel Mutfak Ekipmanları

Dış Cepheler Kaplanarak Güvenli Oluyor!

Dış Cepheler Kaplanarak Güvenli Oluyor!

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir