Sanal Ofis Normal Ofisten Daha mı Ucuz?

Sanal Ofis Normal Ofisten Daha mı Ucuz?

İş kurmayı düşündüğünüzde kurulan işe ait güzel bir iş yerine sahip olmak da doğru bir karar olacaktır. İşletme sahibi olanların kesinlikle yasal bir adrese ihtiyacı vardır. Sizin de iş adresine ihtiyacınız varsa sanal ofis İstanbul içinde istediğiniz semtte uygun fiyatla ofis bulma imkânını iş sahiplerine sunar. Böylece hem ofis sahibi olur hem de iş yeri kurmak yerine tamamen işinizi büyütmek, geliştirmek adına efor sarf etmiş olursunuz.

Son zamanların en öne çıkan iş olanakları, evden yapılabilme imkânına sahip olan işlerdir. Evden devam ettirilebilen bir iş için ofis kurup ciddi bir masraf altına girmek istemeyen kendi işinin patronları sanal ofis kiralama ile rahatlıkla ofis sahibi olabiliyor. Bu şekilde kiralanan bir ofis için yapacağınız tek şey kira miktarını ödemektir. Sanal ofis kiraladığınız da hiçbir şekilde yüksek bir kira bedeline tabi tutamazsınız. Ayrıca yüksek kira bedeline tabi tutulmadığınız gibi aidat, stopaj, internet, su, yakıt, elektrik, güvenlik, temizlik, sekreter gibi verilen birçok hizmet için ek bir ücret ödemezsiniz.

Hazır ofis fiyatları genel olarak yüksek olabileceği düşünülen bir standarda sahiptir. Her ne kadar bir ofis için gerekli bütün hizmetler sağlanıyor olsa da sanal ofis kiralandığında ödenmesi gereken kira tutarı oldukça düşüktür. Üstelik böyle hazır bir ofis kiraladığınız da normal bir ofis giderlerinin neredeyse yarısı oranında bütçenize katkıda bulunmuş oluyorsunuz.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Kanvas Tablo Baskı

Kanvas Tablo Baskı

Ev Tadilatı Yapan Firmalar

Ev Tadilatı Yapan Firmalar

Kumaş Alan ve Satan Firmalar

Kumaş Alan ve Satan Firmalar

Hayaller Dükkanı Ekonomik Parti Malzemeleri

Hayaller Dükkanı Ekonomik Parti Malzemeleri

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir