Konya’nın Yüzde 99’u Enkay İnşaat’ı Tercih Etti

Konya’nın Yüzde 99’u Enkay İnşaat’ı Tercih Etti

Konya’da Emlak ve Konya’da İnşaat Sektöründe farklı projelere imza atan Enkay İnşaat , hayalinizin mimarı olma yolunda ilerliyor.

Eğer ev almak istiyorsanız fazla düşünmeyin Enkay İnşaata gelin rahat edin.

Konya’da İnşaat ve Konya’da Emlak sektöründe 21 yıldır faaliyet gösteren Enkay İnşaat, sizlerin ihtiyaçlarınızı biliyor ve ihtiyaçlarınıza göre konut üreterek sizler için çalışıyor.

Konya’da Emlak ve Konya’da İnşaat sektöründe mutluluk, huzur ve konfor arıyorsanız doğru yerde olduğunuzu hatırlatmak isteriz.

Projelerimizin Yüzde 50’sini yeşil alana sahip projelerde ayrıcalıklı yaşam alanı sunuluyor. Yeni projelerimizi görmek için internet sitemize (www.enkayinsaatkonya.com) adresimize girerek tüm projelerimizi detayıyla öğrenebilirsiniz. Tüm kendinizi farklı hissetmeniz için gayret gösterdik.

Enkay İnşaat’ın hayata geçirdiği ve geçirmekte olduğumuz projelerden bazıları ise şunlardır;

İnci Kent Sitesi, Karaaslan Konutları, Sultan Sitesi, Liva Kent Sitesi, Fetih Sitesi, Enkay Konutları, Çavuşoğlu sitesi, Altın Yıldız Sitesi, Doğan Sitesi, Ay Yıldız Sitesi…

Enkay İnşaat tarafından hayata geçirilen projeler hem proje detayıyla hem de projelere verdikleri isimlerle Konya’da Emlak ve Konya’da İnşaat sektöründe bir konuma erişti.

Konya’nın en gözde mekanlarına inşaatını yaptığımız veya tamamladığımız projelerimizi görmek isterseniz merkez ofisimize bir çay veya kahve içmeye bekliyoruz. Konya’da yaşamı fark etmek için bizi izlemeye devam edin? Bizleri Sosyal Medya Adreslerimizden takip edin ve gelişmelerden ve projelerimizden anında haberdar olun.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

İndirimli Fiyatlarla Endüstriyel Mutfak Ekipmanları

İndirimli Fiyatlarla Endüstriyel Mutfak Ekipmanları

Dış Cepheler Kaplanarak Güvenli Oluyor!

Dış Cepheler Kaplanarak Güvenli Oluyor!

Isı Yalıtımı İşlemi

Isı Yalıtımı İşlemi

Sessiz Bir Tatil İçin Tercih Edilesi Yer

Sessiz Bir Tatil İçin Tercih Edilesi Yer

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir