Belediye Yardımlaşma Platformu E-Belediye

Belediye Yardımlaşma Platformu E-Belediye

Dijital ortamda da artık siyasetin ilerlemiş olduğu gündelik hayatımızda, belediyecilik anlayışının da aynı şekilde dijital ortama erişmiş olduğu gerçeğiyle yüz yüzeyiz. Belediyecilik hizmetleri her ne kadar her açıdan, her konuda olmasa da, genel olarak internete de kaymış durumdadır. Şu anda resmi olarak bazı belediyeler, e-belediye hizmetlerine geçişlerini resmi kaynaklarla duyurmuşlardır. Şu anda güncel olarak 6 farklı belediyenin, dijital ortamda resmi olarak hizmetlerini verdiklerini görüyoruz.

İnternet üzerinden sunulan bu belediyecilik hizmetleri, İç işleri Bakanlığı’na bağlı şekilde gerçekleştirilmektedir. Çeşitli belediye forum panellerinin yer aldığı çok sayıda platform olduğunu da biliyoruz. Bu tarz panellerde, platformlarda; en önemli olan konu, siyasi açıdan kesinlikle tarafsız olmaktır. Yardımlaşmayı esas almakta olan, birlik ve beraberliği konu edinen platformlar içerisinde, akla gelecek birçok konu tartışmaya alınıyor.

Teknolojiyle ilgili ihtiyaçlar tartışılıyor, gündelik sorunlar üzerinde duruluyor. Bunların dışında, güncel olarak ülkenin veya belediyelerin bulunduğu şehirlerin sorunları konuşuluyor. Kaza haberleri, iş ilanları, sınavların duyuruları gibi farklı gündem maddelerini görmeniz mümkün kılınıyor. Bu tip belediye forumu platformlarında, genel itibarıyla bakış açısını oluşturan konu, yardımlaşmaktır. Herkesin birbirine yardım ettiği platformlarda hiç kimsenin işi yarım kalmaz diyorlar. Bu anlayışla, eşitlikçi bir şekilde ilerliyorlar.

Belediyecilik anlayışını dijital dünyaya taşımış olan bu tarz platformlarda yer alırken, siyasi açıdan hiçbir şekilde bir bayrak taşıma amacıyla değil, iletişim kurmak amacıyla platformda yer almanızı sizlere önermekteyiz. Bu anlayış çerçevesinde insanların bir araya geldiklerini belirtmek istiyoruz.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Firma Rehberine Ekleme İşlemi Nasıl Yapılır?

Firma Rehberine Ekleme İşlemi Nasıl Yapılır?

Pubg Hileleri Nelerdir?

Pubg Hileleri Nelerdir?

SMM Panel Hizmetleri Türk Instagram Takipçi Satın Al

SMM Panel Hizmetleri Türk Instagram Takipçi Satın Al

Smm Panel Nasıl Çalışıyor?

Smm Panel Nasıl Çalışıyor?

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir